Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > O Firmie

O Firmie

Dobry kierunek…

Firma ABC-Szkolenia Paweł Żuchowski powstała w 2009 roku w odpowiedzi na wprowadzane nowe przepisy związane z transportem drogowym i szkoleniem kierowców zawodowych oraz przedsiębiorców zajmujących się przewozem drogowym rzeczy lub osób.

Naszym celem jest budowanie długotrwałych relacji z klientami oraz kompetencja, elastyczność, rzetelność dlatego oferowane przez nas szkolenia i doradztwo wyróżnia wysoki poziom usługi. Zatrudniamy w tym celu odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowników. Wykładowcy i instruktorzy z pedagogicznym podejściem doskonale wiedzą, w jaki sposób prowadzić zajęcia, by zainteresować kursantów i ułatwić przyswajanie wiedzy a specjaliści z transportu pomogą rozwiązać każdy problem.

Rozwijamy się

2009

Założenie firmy ABC Szkolenia Paweł Żuchowski. Wprowadzenie kursów kwalifikacyjnych oraz szkoleń okresowych dla kierowców zawodowych, oraz prawo jazdy zawodowego.

2010

Wprowadzenie w zakres kursów na wózki widłowe oraz hydraulicznych dźwigów samochodowych (HDS).

2011

Wprowadzenie kursów ADR dla kierowców przewożących materiały niebezpieczne.

2012

Wprowadzenie kursów na doradcę ds. przewozów towarów niebezpiecznych w transporcie drogowym (ADR DGSA) oraz szkoleń na napełnianie i opróżnianie cystern transportowych.

2013

Wprowadzenie szkoleń w zakresie certyfikatu kompetencji zawodowych wymaganego do licencji transportowej.

2014

Wprowadzenie usług doradczych w zakresie: przewozu materiałów niebezpiecznych, mocowania ładunków, czasu pracy kierowców oraz uprawnień kierowców.

Ponadto wprowadzenie szkoleń z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców, mocowania ładunków, obsługi tachografów, transportu drogowego.

2015

Wprowadzenie szkoleń stanowiskowych ADR w zakresie przewozu materiałów niebezpiecznych oraz szkolenia BHP.

2016

Wprowadzone szkolenie uzupełniające z jazd ciągnikiem siodłowym z naczepą oraz sprawdzenie kierowcy z umiejętności prowadzenia pojazdu praktycznej i teoretycznej. Ponadto test sprawdzający wiedzę z czasu pracy kierowcy i obsługi tachografu cyfrowego.

2017

Wprowadzenie doradztwa w zakresie uzyskiwania licencji w transporcie drogowych oraz świadectwo kierowcy dla obywateli Ukrainy i Białorusi oraz innych państw.

2018

Wprowadzenie szkolenia SENT – monitorowanie przewozu materiałów wrażliwych oraz kursów na doradcę ds. przewozów towarów niebezpiecznych koleją (RID).

2019

Wprowadzenie szkoleń z zakresu kontroli drogowej, planowania trasy.

Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób bądź też KOD 95) jest dokumentem wydawanym...

Kursy i szkolenia ADR

Kursy i szkolenia związane z przewozem towarów niebezpiecznych ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem – zarówno dla przewoźnika, jak i...

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą jest umiejętnością niezbędną w życiu każdego kierowcy zawodowego. Manewrowanie pojazdem członowym...

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Po co w firmie certyfikat kompetencji zawodowych? Certyfikat musi posiadać przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego osób oraz rzeczy lub...

Kwalifikacja wstępna przyspieszona na przewóz rzeczy lub osób

Kwalifikacja wstępna przyśpieszona – kurs na kierowcę zawodowego Kwalifikacja wstępna przyspieszona (pot. kurs na przewóz rzeczy / osób) to kurs, który dotyczy...

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Szkolenie okresowe (potocznie: kurs na przewóz rzeczy lub osób / kod 95) to kurs kończący się wydaniem...

Abc Szkolenia

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021