Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Oferta firmy ABC Szkolenia

Oferta firmy ABC Szkolenia

Szukasz firmy, która doradzi Ci w transporcie drogowym lub przeszkoli twoich pracowników, a może sam chcesz uzyskać uprawnienia kierowcy zawodowego. Dobrze trafiłeś. Nasza firma prowadzi profesjonalne szkolenia i doradztwo dla firm i osób związanych z przewozem drogowym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:
Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Chcesz zostać kierowcą zawodowym, dobrze trafiłeś. Nasza firma organizuje profesjonalne szkolenia dla nowych kierowców, jak i dla kierowców, którzy chcą przedłużyć uprawnienia w zakresie przewozu rzeczy lub osób.

Kursy na przewóz rzeczy i osób obejmują: kwalifikację wstępną, kwalifikację wstępną przyspieszoną, kwalifikację wstępną uzupełniającą oraz szkolenia okresowe dla pozostałych kierowców.

Kurs na przewóz rzeczy i osób: dowiedz się więcej…

Kurs na prawo jazdy

Zdobądź prawo jazdy zawodowe. Nie czekaj. Firma ABC-Szkolenia przygotował specjalną ofertę, obejmującą kursy na prawo jazdy, C (samochód ciężarowy), B+E (samochód osobowy z przyczepą/ naczeka), C+E (samochód ciężarowy z przyczepą/naczepą) oraz C, CE kurs łączony (samochód ciężarowy z przyczepą/naczepą). Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych (liczba godzin jest zgodna z wytycznymi obowiązującymi w polskim prawie) kursanci zyskują nie tylko „suchą” wiedzę, ale przede wszystkim umiejętność wykorzystania jej w praktyce, podczas kierowania pojazdem.

Kurs na prawo jazdy: dowiedz się więcej…

Szkolenie dla przewoźnika drogowego

Myślisz o uzyskaniu licencji transportowej lub zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego a może chcesz uzyskać nowe kompetencje, te szkolenia są dla ciebie.

  • Certyfikatu Kompetencji Zawodowych dla osób zamierzające uzyskać kompetencje do zarządzania operacjami transportowymi.
  • Szkolenie z rozliczenia i ewidencji czasu pracy kierowców dla osób, które prowadza ewidencje i rozliczają kierowców z czasu pracy.
  • Systemów tachografów cyfrowych dla pracowników firm transportowych.

Szkolenia dla przewoźników: dowiedz się więcej…

Kursy i szkolenia ADR

Masz zamiar zostać specjalistą w przewozie towarów niebezpiecznych. Te szkolenia są dla Ciebie. Firma ABC-Szkolenia przygotowała ofertę dla kierowców, jak i innych osób zamierzających zajmować się przewozem lub obsługą towarów i materiałów sklasyfikowanych jako niebezpieczne.

Wyróżnia następujące kursy i szkolenia: kurs ADR dla kierowców, kurs ADR dla doradców, szkolenie stanowiskowe ADR dla osób uczestniczących w operacjach transportowych, szkolenie z napełniania opróżniania cystern transportowych NO TDT.

Kursy ADR: dowiedz się więcej…

BHP

Firma ABC Szkolenia zapewni:

  • kompleksową obsługę firm w zakresie BHP ,
  • opiekę specjalistów BHP z wieloletnim doświadczeniem ,
  • elastyczne warunki współpracy,

BHP dla kierowców: dowiedz się więcej…

Doradzamy w transporcie

Szukasz informacji odnośnie transportu drogowego, dobrze trafiłeś. Nasza Firma prowadzi doradztwo w zakresie: uzyskiwania licencji transportowej, uprawnień kierowców zawodowych, przewozu materiałów niebezpiecznych zgodnie z przepisami ADR, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców.

Doradzamy: dowiedz się więcej…

Urządzenia transportu bliskiego

Zostań operatorem wózka widłowego lub HDS. Uzyskaj nowe uprawnienia. Firma ABC-Szkolenia prowadzi także nabór na kursy zawodowe.

Oferta obejmuje kurs dotyczący obsługi burt samowyładowczych, kurs na operatorów wózków widłowych, kurs na wózki specjalizowane ze zmiennym wysięgnikiem czy operatorów żurawi przeładunkowych (HDS) – zawodów popularnych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Kurs operatorów urządzeń transportu bliskiego: dowiedz się więcej…

Badania dla kierowców

Organizujemy badania lekarskie i psychologiczne dla naszych kursantów lub osób zamierzających ukończyć w naszej firmie kurs lub szkolenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Badania lekarskie i psychologuczne dla kierowców: Dowiedz się więcej…

Chcesz mieć pewność, że podczas szkoleń zdobędziesz niezbędną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne przygotowanie do egzaminów i samodzielnego kierowania pojazdów i obsługi urządzeń?
Zaufaj profesjonalnym wykładowcom i instruktorom. Ich bogaty bagaż doświadczeń, odpowiednie podejście do kursantów i umiejętność przekazywania wiedzy to gwarancja wysokiej zdawalności egzaminów. Chcesz podnieść swoje dotychczasowe kwalifikacje? Wybierz kurs, który cię interesuje i skontaktuj się z firmą ABC Szkolenia już dziś!
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Szkolenie okresowe na przewóz rzeczy lub osób

Szkolenie okresowe kierowców na przewóz rzeczy lub osób Szkolenie okresowe (potocznie: kurs na przewóz rzeczy lub osób / kod 95) to kurs kończący się wydaniem...

Świadectwo kwalifikacji zawodowej

Świadectwo kwalifikacji zawodowej dla kierowców Świadectwo kwalifikacji zawodowej kierowcy (potocznie kurs na przewóz rzeczy i osób bądź też KOD 95) jest dokumentem wydawanym...

Kursy i szkolenia ADR

Kursy i szkolenia związane z przewozem towarów niebezpiecznych ADR Przewóz materiałów niebezpiecznych wiąże się z zagrożeniem – zarówno dla przewoźnika, jak i...

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Po co w firmie certyfikat kompetencji zawodowych? Certyfikat musi posiadać przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego osób oraz rzeczy lub...

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą

Jazdy doszkalające ciągnikiem siodłowym z naczepą Jazda ciągnikiem siodłowym z naczepą jest umiejętnością niezbędną w życiu każdego kierowcy zawodowego. Manewrowanie pojazdem członowym...

Prawo jazdy kat. CE, C+E

Kurs na prawo jazdy kategorii CE C+E Prawo jazdy kategorii C + E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia jedynie...

Abc Szkolenia

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021