Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Polecane Usługi > Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Kursy na certyfikat kompetencji zawodowych

Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego przedsiębiorcy, który planuje założenie działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego. Jest również bardzo popularny wśród specjalistów, którzy pracują w branży transportowej, ponieważ otwiera wiele możliwości rozwoju kariery zawodowej i czerpania korzyści finansowych. Kluczem do jego zdobycia jest wybór odpowiedniej dla siebie formy nauki do egzaminu.

1. Certyfikatu kompetencji zawodowych online – materiały do samodzielnej nauki

Jednym z najczęściej pojawiających się pytań wśród osób planujących uzyskać własny certyfikat kompetencji jest pytanie – jak przygotować się do egzaminu? Możliwości jest kilka i wszystkie mogą być skuteczne, o ile spełniają podstawowy warunek – są oparte o rzetelne i aktualne materiały. Reszta w dużym stopniu zależy od indywidualnych predyspozycji. Osoby, które są konsekwentne, zmotywowane i potrafią uczyć się samodzielnie, mogą rozważyć wybór samych materiałów szkoleniowych. Dzięki temu obniżą ogólne wydatki oraz zaoszczędzą czas na dojazdach.

W tym zakresie nasza oferta certyfikatu kompetencji zawodowych online obejmuje:

 •  30 interaktywnych testów online po 64 pytania wraz z komentarzem do każdego z nich (ponad 1800 pytań).
 • Wsparcie merytoryczne przez naszych ekspertów, w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości, na każdym etapie rozwiązywania testów.
 • Przykładowe zadania w formie instruktaży wideo, które służą jako wsparcie do części praktycznej egzaminu.
 • Autorskie materiały dydaktyczne opracowane przez naszych ekspertów w formie pliku pdf.
 • Zestaw przykładowych zadań egzaminacyjnych wraz z rozwiązaniami. 

Certyfikat kompetencji zawodowych online >>

2. Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych – szkolenie stacjonarne

Dla osób, które zaczynają swoją przygodę w tej dziedzinie, lepszym wyborem może okazać się kurs na certyfikat kompetencji zawodowych. W tym przypadku, każdy kursant przechodzi przez szkolenie prowadzone zgodnie ze sprawdzonym i skutecznym programem nauczania, obejmującym zagadnienia pojawiające się na egzaminie. Dzięki temu nie musisz zastanawiać się od czego zacząć naukę. Podstawowymi korzyściami z tego wyboru jest łatwiejsze przyswajanie wiedzy, efektywniejsza nauka i bezpośredni kontakt z trenerem, który dokładnie wytłumaczy problematyczne zagadnienia i rozwieje wątpliwości.

W ramach stacjonarnego kursu na certyfikat kompetencji zawodowych oferujemy: 

 • 6 dni – 38h wykładów prowadzonych przez najlepszych specjalistów.
 • Pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz w zapisie na egzamin państwowy organizowany przez ITS.
 • Dostęp do platformy online zawierającej 30 testów (około 1800 pytań) wraz z komentarzami oraz instruktaże wideo z rozwiązywania zadań praktycznych.
 • Zestaw przykładowych zadań egzaminacyjnych wraz z rozwiązaniami.
 • Spersonalizowane autorskie materiały uzupełniające.
 • Próbny egzamin wewnętrzny – stworzony i prowadzony na wzór egzaminu państwowego w ITS.
 • Klimatyzowaną salę wykładową.
 • Napoje, przekąski oraz catering.  

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych stacjonarnie >>

Zapraszamy do kontaktu, odpowiadamy na wszystkie pytania związane z Certyfikatem Kompetencji Zawodowych. Nie czekaj, dowiedz się więcej już teraz! Kontakt
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego...

Certyfikat Kompetencji Zawodowych online

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób – dostęp do testów online oraz zadań praktycznych Certyfikat Kompetencji...

Licencja transportowa – doradztwo

Licencja transportowa Pomoc w procedurze uzyskania licencji transportowej oraz innych dokumentów związanych z założeniem firmy transportowej. Chcesz założyć firmę transportową i nie...

Abc Szkolenia

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021