Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Pytania i odpowiedzi > Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kat. CE C+E? [2021]

Ile kosztuje kurs na prawo jazdy kat. CE C+E? [2021]

Cena kursu na prawo jazdy kategorii CE C+E z dodatkowymi opłatami

Koszt kursu prawa jazdy kategorii C+E to 2590 złotych. Cena zawiera szkolenie ( 25h zajęć praktycznych). Warunkiem przystąpienia do kursu na prawo jazdy kategorii C+E jest  zaliczenie egzaminu na  prawo jazdy kategorii C. Jest również możliwość organizacji kursu na prawo jazdy kat. C oraz kat. CE równocześnie (4580 zł).

Badanie lekarskie i psychologiczne

Przed rozpoczęciem kursu na prawo jazdy kategorii C+E należy w starostwie wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę (PKK). Do profilu niezbędne jest  badanie lekarskie (200 zł.) i psychologiczne (150 zł.).

Egzamin państwowy kat. CE

Ponadto opłata za egzamin Państwowy praktyczny na kategorii C+E  prawa jazdy wynosi 245 zł. Osoby ubiegające się o prawo jazdy kategorii C+E są zwolnione z egzaminu teoretycznego.
Opłata za wymianę prawa jazdy wynosi 100,50 złotych.

Podana cena obowiązuje od dnia 24.10.2020 r.


Masz pytania odnośnie prawo jazdy kategorii C+E CE, napisz lub zadzwoń do Nas już teraz: kontakt

 

Niniejsza oferta jest informacją handlową i nie może być uznana za ofertę w rozumieniu art. 66 ust. 1 Kodeksu Cywilnego. Stanowi ona zaproszenie do rokowań w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. Prezentowane dane nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

0 0 votes
Article Rating
guest
14 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz
Mariusz
11 miesięcy temu

Witam posiadam prawojazdy A,B,C nie posiadam E jaki jest koszt i na czym polega egzamin?

abcszkolenia
Admin
11 miesięcy temu
Reply to  Mariusz

Panie Mariuszu,
Prawo jazdy kategorii C+E jest uzupełnieniem dla kategorii C. Kategoria C uprawnia do prowadzenia pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 tony z przyczepą lekką (DMC do 750 kg). Pełne uprawnienia do prowadzenia pojazdu ciężarowego z przyczepą o DMC powyżej 750 kg lub też ciągnika siodłowego z naczepą, potrzebne jest uzyskanie dodatkowo kategorii C+E. W programie kursu ma Pan 25 godzin jazd samochodem ciężarowym z przyczepą – będą to zajęcia praktyczne na placu manewrowym oraz jazda w ruchu drogowym, w tym na trasach egzaminacyjnych. Cena takiego kursu wynosi 2590 zł. Egzaminu państwowy na kategorię C+E jest prowadzony w WORD i składa się na niego tylko i wyłącznie egzamin praktyczny. Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie na kat. C+E przy wymianie prawa jazdy zostanie automatycznie dodana Panu kategoria B+E.
Dokumentem wymaganym do zapisu na kurs prawa jazdy jest uzyskanie Profilu Kandydata na Kierowcę, który otrzyma Pan w Wydziale Komunikacji wraz z orzeczeniem lekarskim i orzeczeniem psychologicznym.
Jeśli pojawią się nowe pytania zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem ABC Szkolenia. Pozdrawiamy!

Tomasz
Tomasz
8 miesięcy temu

Witam mam prawo jazdy zagraniczne ABC chciałbym zrobić w Polsce E czy jest taka możliwość?? Czy są kursy przyspieszone i jakie dokumenty muszę uzupełnić?

abcszkolenia
Admin
8 miesięcy temu
Reply to  Tomasz

Panie Tomaszu,
Uprzejmie informujemy, że żeby zapisać się na kurs na prawo jazdy kat. C+E należy rozpocząć od uzyskania profilu PKK. Jest to niezbędny dokument do uzyskania wyżej wymienionej kategorii prawo jazdy. Jeśli otrzyma Pan PKK w Wydziale Komunikacji to będzie mógł Pan rozpocząć kurs na prawo jazdy w Polsce.
Profil ten można otrzymać w Wydziale Komunikacji – w starostwie powiatowym lub w urzędzie miasta właściwym ze względu na miejsce zameldowania lub zamieszkania.
Żeby otrzymać profil kandydata na kierowcę (PKK) należy posiadać orzeczenie lekarskie i psychologiczne. Badania te może Pan odbyć w naszym ośrodku w każdą środę od godziny 15.00. Cena badań to 350 złotych.

Tomasz
Tomasz
8 miesięcy temu

Chciałbym jeszcze dopytać czy zagraniczne szkolenia okresowe na przewóz rzeczy są uwzględniane w Polsce oczywiście przetłumaczone na jezyk polski tzw. Kod95 który jest wpisany w prawo jazdy

abcszkolenia
Admin
8 miesięcy temu
Reply to  Tomasz

Dzień dobry Panie Tomaszu,
Zgodnie z obowiązującymi przepisami uprawnienia kierowcy zawodowego tj. świadectwo kwalifikacji zawodowej po kursie kwalifikacji wstępnej przyspieszonej lub szkolenia okresowego w zakresie przewozu rzeczy uzyskane w krajach należących do Unii Europejskiej mogą być respektowane w Polsce. Ponadto kierowca wykonujący przewóz drogowy zobowiązany jest uzyskać wpis do prawa jazdy zgodnie z art. 39f ust. 1 potwierdzający posiadany kod 95.
Jeżeli natomiast kierowca niebędący obywatelem państwa członkowskiego UE, który ma wydane prawo jazdy przez państwo trzecie i ukończone szkolenie okresowe poza UE zobowiązani zobowiązany jest do ukończenia odpowiedniego kursu według obowiązujących przepisów UE. Przyszły kierowca spoza UE, który będzie wykonywał międzynarodowe przewozy drogowe na rzecz polskiego przedsiębiorcy zobowiązany jest do uzyskania Świadectwa kierowcy wydawanego przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego. Natomiast w przypadku, gdy obywatel spoza UE będzie wykonywał przewozy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej powinien uzyskać wpis potwierdzający posiadane uprawnienia kierowcy zawodowego do polskiego krajowego prawa jazdy.
Szkolenie Okresowe rozpoczyna się w każdy piątek o godzinie 15:00. Po kursie, w środę, organizujemy badania lekarskie i psychologiczne. Całość odbywa się w naszym ośrodku, dzięki czemu już w niecały tydzień można uzyskać uprawnienia do wykonywania przewozu rzeczy.

Damian
Damian
7 miesięcy temu

Czy trzeba posiadać prawo jazdy kat b żeby robić c+e

abcszkolenia
Admin
7 miesięcy temu
Reply to  Damian

Panie Damianie, w myśl Art. 11 Ust. 4 Pkt 2 Ustawy o kierujących pojazdami warunkiem wydania dokumentu prawa jazdy kategorii C+E jest posiadanie uprawnień do kierowania pojazdami kategorii B oraz C.

Grzegorz
Grzegorz
7 miesięcy temu

Witam
Mam prawo jazdy kategorii B i C wydane w 2002r i chciałbym zrobic kategorie E do C. Jaki kurs Świadectwa Kwalifikacji Zawodowej bedzie mnie obowiązywał aby rozpocząć prace jako kierowca ciężarówki? Czy wystarczy mi szkolenie okresowe czy cały kurs na kwalifikację wstępną?
Dziękuję za odpowiedź

abcszkolenia
Admin
7 miesięcy temu
Reply to  Grzegorz

Dzień dobry Panie Grzegorzu,

W odpowiedzi na Pana pytanie, uprzejmie informuję, że aby zapisać się na kurs prawa jazdy kat. C+E w pierwszej kolejności należy wykonać badania lekarskie i psychologiczne a następnie uzyskać profil PKK w Wydziale Komunikacji. Na badania zapraszamy do naszego ośrodka w każdą środę o godzinie 14:00.

Ponadto pragnę zaznaczyć, że w kwestii szkolenia zawodowego obowiązuje Pana Szkolenie Okresowe, które rozpoczynamy w każdy piątek od godziny 15:00.

Poniżej przesyłam link ze szczegółowymi informacjami odnośnie Szkolenia Okresowego oraz kursu prawo jazdy C+E:

https://abc-szkolenia.com/szkolenie-okresowe-kierowcow/

https://abc-szkolenia.com/prawo-jazdy/prawo-jazdy-kat-ce-ce/

Mam nadzieję, że powyższe informacje będą pomocne. W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu pod numerem 570 700 182.

Piotr
Piotr
4 miesięcy temu

Witam posiadam prawo jazdy kategorii b lecz są wymienione na szwajcarskie Czy mogę teraz zacząć kurs c+e bo nie długo zamierzam skończyć pracę w szwajcarii i chcę podjąć pracę w Polsce jako kierowca zawodowy dziękuję za odpowiedź pozdrawiam

abcszkolenia
Admin
3 miesięcy temu
Reply to  Piotr

Szanowny Panie Piotrze,
Na wstępie pragnę zaznaczyć, że wymogiem stawianym przed kandydatami na prawo jazdy kat. C+E jest posiadanie kategorii C. Istnieje jednak możliwość odbycia kursu, obejmującego naukę na obydwie kategorie jednocześnie – więcej informacji o kursie łączonym tutaj: https://abc-szkolenia.com/prawo-jazdy/prawo-jazdy-kat-c-oraz-ce-kurs-laczony/
Nie ma przeciwwskazań, żeby zrealizował Pan kurs prawa jazdy kategorii C i C+E zarówno w Szwajcarii jak i w Polsce. Jednocześnie proszę pamiętać, że do wykonywania przewozu drogowego, będzie Panu potrzebne ukończenie szkolenia, potocznie określanego jako kurs na przewóz rzeczy. Dzięki niemu można uzyskać wpis do prawa jazdy kodu 95, stanowiącego poświadczenie posiadania niezbędnych uprawnień. Decydując się na wykonanie tego szkolenia w Polsce, po zdaniu egzaminu konieczna będzie wymiana prawa jazdy na polskie.
W Polsce szkolenie dedykowane dla osób, które zdały prawo jazdy kategorii C po 10.09.2009 r. nazywa się Kwalifikacją Wstępną Przyspieszoną. W naszym Ośrodku realizujemy takie szkolenia, w ramach którego zdobywa Pan wiedzę oraz umiejętności niezbędne do wykonywania zawodu kierowcy. Więcej informacji uzyska Pan zarówno pod tym linkiem: https://abc-szkolenia.com/swiadectwa-kwalifikacji-zawodowej/kwalifikacja-wstepna-przyspieszona/ jak i pod numerem telefonu 531 700 182.

Miki
Miki
3 miesięcy temu

Witam, mam prawo jazdy kategorii B a chciałbym zrobić C+E. Czy wymogiem jest najpierw zrobienie kategorii C a później uzupełnienia czy można zrobić od razu C+E?

abcszkolenia
Admin
3 miesięcy temu
Reply to  Miki

Dzień dobry,

W odpowiedzi na Pana pytanie informuję, że wymogiem stawianym przed kandydatami na prawo jazdy kat. C+E jest posiadanie kategorii C. Istnieje jednak możliwość odbycia kursu, obejmującego naukę na obydwie kategorie jednocześnie. Aby rozpocząć łączony kurs na prawo jazdy C i C+E należy w pierwszej kolejności wykonać badania lekarskie i psychologiczne. Badania wykonujemy w każdą środę o godzinie 14:30. Kolejnym krokiem jest uzyskanie profilu PKK z Wydziału Komunikacji odpowiedniego do Pana miejsca zamieszkania. Z tymi dokumentami należy zgłosić się do nas do Ośrodka w celu zapisania się na kurs.
Poniżej przesyłam link ze szczegółowymi informacjami odnośnie kursu na prawo jazdy:
https://abc-szkolenia.com/prawo-jazdy/prawo-jazdy-kat-c-oraz-ce-kurs-laczony/

Abc Szkolenia

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021