Nasze usługi

Abc Szkolenia
Abc Szkolenia
ABC Szkolenia > Szkolenia przewoźników drogowych > Certyfikat Kompetencji Zawodowych online

Certyfikat Kompetencji Zawodowych online

Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób – dostęp do testów online oraz zadań praktycznych

Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego przedsiębiorcy, który planuje założenie działalności gospodarczej w zakresie transportu drogowego osób lub rzeczy. Certyfikat ten wydawany jest przez Instytut Transportu Samochodowego (ITS) po pozytywnym zdaniu egzaminu państwowego.

Jako ośrodek szkolenia z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu kompleksowe przygotowanie do egzaminu z zakresu transportu rzeczy z rozszerzeniem o transport osób.

Kogo dotyczy obowiązek posiadania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych?

Certyfikat musi posiadać przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego osób oraz rzeczy lub też wyznaczona osoba zarządzająca transportem w danym przedsiębiorstwie.

Jak wygląda egzamin na Certyfikat Kompetencji Zawodowych?

Egzamin na Certyfikat Kompetencji Zawodowych składa się z dwóch części:

  • Test, składający się z 64 pytań wielokrotnego wyboru z czterema odpowiedziami, z czego maksymalnie trzy mogą być poprawne,
  • Dwa zadania egzaminacyjne dotyczące praktycznych zagadnień takich jak planowanie trasy kierowcy oraz wyliczenie wynagrodzenia kierowcy lub skróconego kosztorysu/obliczenia leasingu.

Aby otrzymać pozytywny wynik egzaminu musisz uzyskać co najmniej 50% punktów z testu oraz prawidłowo rozwiązać 50% zadań. Oprócz tego, końcowy wynik z dwóch części egzaminacyjnych musi wynosić co najmniej 60%.  Egzamin państwowy organizowany przez Instytut Transportu Samochodowego. Odbywają się one cyklicznie w różnych miastach w Polsce, jednak najczęściej w Warszawie.

Przygotowanie do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych online

W ABC Szkolenia zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie na przeszkodzie do osiągnięcia sukcesu stoi brak czasu. Dlatego poza kursem stacjonarnym oferujemy również możliwość wykupienia samego dostępu do naszej profesjonalnej platformy online bez wychodzenia z domu na 30 dni od momentu otrzymania od nas wiadomości e-mail z loginem i hasłem do logowania.

Nasza oferta

Na naszą usługę składają się:

  • 30 przykładowych testów online po 64 pytania wraz z komentarzem do każdego z nich (ponad 1800 pytań) oraz wsparcie merytoryczne w razie pojawiających się pytań lub wątpliwości na każdym etapie rozwiązywania testów,
  • przykładowe zadania w formie instruktaży wideo, które mają posłużyć jako wsparcie do części praktycznej egzaminu,
  • autorskie materiały dydaktyczne opracowane przez naszych ekspertów w formie pliku pdf zawierające między innymi przykładowe zadania egzaminacyjne wraz z rozwiązaniami oraz wiedzę teoretyczną niezbędną do opanowania przed egzaminem.

Wizualizacja kursu na certyfikat kompetencji zawodowych online

Dodatkowo oferujemy również możliwość wykupienia zajęć indywidualnych (stacjonarnie lub online) z rozwiązywania zadań z zakresu czasu pracy kierowców oraz księgowości/bilansu przedsiębiorstwa z naszymi specjalistami. 

Wymagania techniczne do zajęć indywidualnych w formie online: komputer lub urządzenie mobilne z głośnikami oraz dostępem do Internetu. Dla zapewnienia bezproblemowej komunikacji zalecamy korzystanie z najnowszej wersji przeglądarek. Zalecane połączenia audio i video za pośrednictwem: Microsoft Teams, WhatsApp, Messenger oraz Discord.

Co zrobić, aby skorzystać z oferty?

Jesteś zainteresowany naszą ofertą przygotowania do uzyskania Certyfikatu Kompetencji Zawodowych online?
Skontaktuje się z nami telefonicznie lub mailowo w celu uzyskania więcej informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi testami na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w formie online. Wersja demo

Chcesz wiedzieć więcej. Napisz do Nas lub zadzwoń już teraz! KONTAKT 

Na jaki czas otrzymam dostęp do platformy online?

W ramach kursu online oferujemy dostęp do naszej platformy na 30 dni od momentu otrzymania wiadomości e-mail z loginem i hasłem do logowania.

Co zawierają autorskie materiały dydaktyczne?

Materiały autorskie stworzone zostały na podstawie aktualnych zadań pojawiających się na egzaminie w ITS. Zawierają one:
- 18 przykładowych zadań z zakresu transportu,
- 12 przykładowych zadań z zakresu obliczania wynagrodzeń,
- 15 przykładowych zadań z zakresu bilansu przedsiębiorstwa,
- obszerne rozwiązania do każdego zadania,
- niezbędną teorię opracowaną przez naszych specjalistów.

W jakiej formie odbywają się korepetycje?

Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin korepetycji zarówno online jak i stacjonarnie na ul. Modlińskiej 6 w Warszawie. Cena w obydwu przypadkach nie ulega zmianie.

Co muszę zrobić, aby zgłosić się na egzamin państwowy w ITS?

Warunkiem wzięcia udziału w egzaminie państwowym jest złożenie wypełnionego wniosku do ITS w określonym terminie oraz wniesienie opłaty (800 zł za pierwsze podejście). Wzór wniosku, daty egzaminów państwowych oraz numer konta do wpłaty znajdują się na stronie Instytutu: www.its.waw.pl w zakładce "Certyfikacja Przewoźników Drogowych".

Certyfikat Kompetencji Zawodowych online Cena zawiera: dostęp do platformy online zawierającej 30 przykładowych testów wraz z komentarzami, przykładowe zadania egzaminacyjne wraz z rozwiązaniami oraz autorskie materiały dydaktyczne w formie pliku pdf zawierające między innymi wiedzę teoretyczną niezbędną do opanowania przed egzaminem. Dostęp jest aktywny przez 30 dni. Podana cena zawiera podatek VAT. 984 pln
Zajęcia indywidualne Cena obejmuje jedną godzinę zajęć indywidualnych z trenerem, to jest rozwiązywanie przykładowych zadań z zakresu egzaminu państwowego w formie online lub stacjonarnie. Podana cena zawiera podatek VAT. 123 pln
Termin szkolenia do ustalenia (+48) 531 700 182
Masz pytania? Przejdź do kontaktu.
warto sprawdzićPowiązane usługi

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika

Szkolenie na Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie przewozu rzeczy z rozszerzeniem o przewóz osób Certyfikat Kompetencji Zawodowych to dokument niezbędny dla każdego...

Licencja na transport

Zastanawiasz się jak uzyskać licencję transportową? Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci w tym! Chcesz założyć firmę transportową i nie wiesz jakich dokumentów będziesz...

Użyczenie certyfikatu kompetencji zawodowych

Po co w firmie certyfikat kompetencji zawodowych? Certyfikat musi posiadać przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w zakresie transportu drogowego osób oraz rzeczy lub...

Abc Szkolenia

OBIERZ DOBRY KURS

Szukasz szkolenia lub informacji odnośnie transportu drogowego? Jesteś na dobrej drodze. Nasza firma organizuje szkolenia dla kierowców zawodowych, przedsiębiorców oraz innych osób uczestniczących w operacjach transportowych. Ponadto zajmujemy się doradztwem w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych, mocowania ładunków oraz czasu pracy kierowców. Nie czekaj, skontaktuj się już teraz!

Copyright © ABC Szkolenia | 2021